Turkish Arabic Chinese (Traditional) Danish English French German Hungarian Italian Japanese Persian Russian Ukrainian Urdu
Welcome visitor you can log in or create an account

Keskin Hediyelik Eşya Merkezi

KESKIN TASRMFirmamız  çeşitli sektörlerde bölgesinde herzaman ilkeli, dürüst ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte yenilikçi ve öncü bir firma olarak yerini almıştır.

2001 itibari ile şubeleşme çalışmalarına ağırlık vermeye başlamış olup OTANTİK figürlerin kıyafetlerin ve bijuterinin toptan verilmesinde Türkiye pazarında önemli bir yere sahip olan keskin hediyelik Hindistan, Malezya, Endonezya, Tayland, Çin gibi ülkelerden getirdiği birbirinden özel ürünleri toptan olarak kullanıcının hizmetine sunmaktadır.

Ürün portföyünü genişleterek yeni markamız olan Keskin Hediyelik  ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

HEDİYELİK EŞYA MERKEZ VE ŞUBELERİMİZ

 

HEDİYELİK EŞYA

alikeskin-sube MERKEZ

Sorumlu: Ali KESKİN

Adres : Süleymaniye Mah.Siyavuşpaşa Sk.Asılsoy İş Merkezi
No:70-91 Mercan İstanbul Türkiye

Tel : +90 (212) 513 80 12

 

antalya-manavgatMANAVGAT

Sorumlu: Metin KESKİN

Adres : Örnek Mah. 1551 sok no:4
Manavgat Antalya Türkiye

Tel :  0537 981 15 60

 

anlatya-metin-keskinantalya merkez

Sorumlu: Metin KESKİN

Adres :Etiler Mah. Adnan Menderes Bulvarı Askeroğlu İşhanı
No:63 Antalya Türkiye

Tel :  +90 (242) 311 77 42

 

bijuteri&tekstil

 
biju-erkan-keskin-antalyaantalya şube

Sorumlu: Erkan KESKİN

Adres :
Murat Paşa Mah. 561 Sok. No:30 Antalya Türkiye
Tel :  +90 (242) 243 83 64
Cep : 0532 688 11 89
 
 
biju-fevzi-keskin-mertermerter

Sorumlu: Fevzi KESKİN

Adres :M. Nezih Özmen Mah. Fatih Cad. Köknar Sok. No:11 Merter İstanbul Türkiye
Tel :  +90 (212) 231 59 33
Fax : +90 (212) 637 79 11
 
 
 
keskin-hediyelik-istoc1-İSTOÇ sube

Sorumlu: Ferman KESKİN

Adres : Göztepe Mah. Saray Sok. No 15(İstoç Karşısı)
Mahmutbey
Bağcılar İstanbul Türkiye
Tel :  +90 (212) 446 00 71
Cep : 0538 358 94 08
 
 
 
 
zeki-demirİstanbul şube

Sorumlu: Zeki DEMİR

Adres :Fuat Paşa Cad. Üç Kapılı Suhulet Han No 72/3 Mercan Fatih İstnabul

Tel: +90 212 520 89 02 

 

 

 

İyi Bir Hediye Nasıl Olmalı?

 

Sevdiğiniz insanlara hediye almak, bazen işkence halini almaktadır. Özellikle doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, sevgililer günü, babalar günü ve yılbaşı gibi özel günlerde insanlar, sevdiklerine ne hediye almaları gerektiğini bilemezler.

Birine hediye almak, aslında sandığınız kadar zor bir şey değil.

Öncelikle iyi bir hediye nasıl olmalı? Alacağınız hediye kişiden kişiye göre değişir mi? sorularının cevabını arayalım.

İyi bir hediyede genel bir kıstas yoktur elbette; fakat çok pahalı hediyelik eşyaların, genelde herkes için iyi hediye sayılabileceği de aşikârdır. Her insan, sevdiği kişilere pahalı ve gösterişli hediyeler almak ister; fakat bu her zaman mümkün olmayabilir.

Bu yüzden miktar olarak çok pahalı olmasa da anlam ve değer olarak büyük öneme sahip olan hediyeleri tercih etmelisiniz.

 

Hediye satın alırken, hediye aldığınız kişinin zevk ve tercihlerini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız, hatta herhangi bir ihtiyacı olduğunu biliyorsanız, bu ihtiyacını gidererek hediye işini aradan çıkarabilirsiniz.

Örneğin; kız arkadaşınıza sevgililer gününde güzel ve unutamayacağı bir hediye almak istiyorsunuz, daha önce vitrinde görüp beğendiği ve henüz satın alamadığı bir kıyafet var diye düşünelim.

Sevgililer gününde ona beğendiği kıyafeti hediye ederseniz hem bir ihtiyacını gidermiş olursunuz; hem de onu oldukça mutlu edebilirsiniz.

 

İnsanlar, bu tür hediyeler aldığı zaman çok mutlu olurlar ve size verdikleri değer  daha da artar.

Hediyelik eşya alırken artık internetten de yararlanabilirsiniz. 

keskinhediyelik.com web adresi bu konuda sizlere destek veriyor. Ürünlerimizin arasında sizlerin de en uygun hediyeyi bulacağınızı ümit ediyoruz. 

Unutmayın, sevdiklerimizi mutlu etmek bizlerin de mutlu olmasını sağlar.

HEDİYELİK EŞYA NEREDEN ALINIR?

Bazen ruh halinizin bozukluğu, bazen zamanınızın olmaması, bazen de şartlar sevdikleriniz için gezerek doğru hediyeyi bulmanıza izin vermez. Günümüzde bu problemi ortadan kaldıracak birçok alternatif söz konusu. Keskin Hediyelik Eşya Merkezi, hediyelik eşya alırken elinizde bulunan alternatifleri değerlendirerek, sevdikleriniz için doğru hediyeyi seçmenizin yollarını sunuyor.
İnternetteki hediye siteleri!
Günümüzde teknolojinin gelişmesi hayatımızın kolaylaşmasında oldukça büyük katkılarda bulunuyor. Artık tabiri caizse sadece 1 tıkla armağanınızı seçip, dışarıya çıkmadan elinize teslim bir şekilde hediyenize ulaşabiliyorsunuz. Oldukça zengin hediye seçenekleri sizlerin sadece bir tıkınızı bekliyor.
Hediye Katalogları
Hediye katalogları da hediye almanızı oldukça kolaylaştıran bir iletişim aracıdır. Evinizden hediye seçmenin keyfini çıkartın. Bu sayede hem hediye üzerinde düşünmek için zamanınız olur hem de diğer ürünleri görüp özelliklerini okuyarak karşılaştırma imkânına sahip olursunuz.
Gazetelerin eklerine bakın!
Yeni yılın yaklaşmasıyla gazeteler, ağırlıklı olarak kırmızının hakim olduğu bir çok ürünün bulunduğu ekler yayınlar. Buradan seçebileceğiniz ürünler sayesinde, hem hediye seçimini kolaylaştırmış hem de hediyeye nereden ulaşabileceğinizi saptamış olursunuz. Bu ekler hediye alırken hem fikir edinmenizi hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Hediyelik Eşya Nereden Alınır